جستجو
Close this search box.

سخن مدیر عامل

به نام خدای مهربان
کشوری با پیشینه و تمدن بسیار شگرف قطعا نسلی از خود بجای میگذارد فرهیخته، با تفکری انسانی و رو بجلو برای ساختن و ماندگار شدن. کارآفرینان یا تولیدکنندگان و صنعتگران این مرز بوم قطعا انسانهایی از نسل اصیل آریایی هستند که همیشه با توکل به خدا بفکر آبادانی و سازندگی این کشور بوده و خواهند بود. خدارا شاکریم که شرکت مهندسی راستان با سابقه ای بیش از یک دهه به این بزرگان خدمت رسانی داشته و دوستانی از این اقلیم و تبار را در حیطه نزدیکان خود قرار داده است. ارزشمند ترین سرمایه ای که در این سالها در مجموعه مهندسی راستان نصیب مان شده است خوش نامی و اعتباری بوده که همیشه سعی در گسترش آن با بکارگیری خدماتی خالصانه در اسرع وقت با وجود همکارانی متخصص و محصولاتی با کیفیت و اقتصادی داشتیم.
آنچه که راستان در پی آن است پشتیبانی لحظه ای از صنعت گران کشور عزیزمان است، پشتیبانی با بهترین قطعات از بُعد کیفیت و قیمت.
امیدوارم که همینطور که در سالهای متمادی افتخار خدمتگذاری به صنعتگران کشور عزیزمان مخصوصا خراسان بزرگ را داشتیم، در ادامه هم با اعتماد و همراهی شما عزیزان بتوانیم این مهم رو به حد اعلاء برسانیم و گامی کوچک اما موثر در تحقق توسعه و رونق روز افزون صنعت و تولید کشور برداریم.
انتخاب موضوع پشتیبانی برای ما بعد از کسب تجربه سالیان دراز بی علت و از سر اتفاق نبوده. باور ما این است که یکی از نقاط آسیب زا و پرچالش در صنعت امروز، مسئله ی پشتیبانی و تامین قطعات مطلوب است و ما با افتخار این کار را به عهده گرفتیم و وقتی موفقیت یک صنعت گر را که پشتیبانی کردیم میبینیم، احساس پیروزی ، حس غرور و احساس سربلندی در ما نیز ایجاد میشود.
و چه چیزی میتواند بهتر از این باشد؟ که شما شریک موفقیت ها و پیروزی های دوستانتان باشید، دوستانی که سالها زمان برده تا بتوانیم تک تک آنها را بشناسیم و امروز به دوستی و همکاری با آنها افتخار کنیم.
لیست پروژه های انجام شده توسط این شرکت بانضمام لیست مشتریان ما نشان دهنده صحت و سقم این ادعا ست. ما به شما افتخار میکنیم و خداوند را شاکریم. دست تک تک شما را میفشاریم و بهترین ها را برای شما آرزومندیم.
(به امید ایرانی آباد با ارائه صنعتی جهانی و فوق پیشرفته)
حسین سالارپیشه

ارتباط مستقیم با مدیرعامل