سخن مدیر عامل

به نام خدا
کشوری با پیشینه و تمدن بسیار شگرف قطعا نسلی از خود بجای میگذارد فرهیخته با تفکری انسانی و رو بجلو برای ساختن و ماندگارشدن . کارآفرینان یا تولیدکنندگان و صنعتگران این مرز بوم قطعا انسانهایی از نسل اصیل آریایی هستند که همیشه با توکل بخدا بفکر آبادانی و سازندگی این کشور بوده و خواهند بود .
خدارا شاکریم که شرکت مهندسی راستان با سابقه ای بیش از یک دهه به این بزرگان خدمت رسانی داشته و دوستانی از این اقلیم و تبار را در حیطه نزدیکان خود قرار داده است.
ارزشمند ترین سرمایه ای که در این سالها در مجموعه مهندسی راستان نصیب مان شده است خوش نامی و اعتباری بوده که همیشه سعی در گسترش آن با بکارگیری خدماتی خالصانه در اسرع وقت با وجود همکارانی متخصص و محصولاتی با کیفیت و اقتصادی داشتیم.
در شرکت مهندسی راستان نمایندگی انحصاری و عاملیت فروش محصولاتی با کیفیت و شناخته شده برای ارائه فروش به صنعتگران عزیز و گارانتی و خدمات 24 ساعته دستور کار و رسالت این مجموعه بوده زیرا عقیده داریم که تولید کنندگان و کار آفرینان و فرهیختگان این کشور لایق استفاده از بهترین اجناس با بهترین خدمات هستند پس تمام سعی شرکت مهندسی راستان این است تا در اجرای با کیفیت این رسالت حسن نیت خود را به شما عزیزان ثابت کرده باشد. لیست پروژه های انجام شده توسط این شرکت بانضمام لیست مشتریان ما نشاندهنده صحت و سقم این ادعا برای برسی بیشتر نیز هست.
(به امید ایرانی آباد با ارائه صنعتی جهانی و فوق پیشرفته)

حسین سالارپیشه

اینستاگرام ایشان