جستجو
Close this search box.

راه حل اتوماسیون سازی بچینگ و بسته بندی

با توجه به نیاز بسته بندی یکنواخت همه اقلام معدنی از جمله حبوبات و خوشکبار که در بازار موجود است یکی از راهکار های بسته بندی محصولات فوق بسته بندی اتومات است کهنیاز به توزیف(وزن کردن) یکنواخت ودقیق دارد.
در قدیم این بسته بندی ها توسط انسان صورت می گرفته و این کار با خطا های زیاد انسانی صورت می گرفته که در برخی بسته ها میزان اقلام وزن زیاد یاکم را داشتند و این امر باعث میشود در برخی اقلام که ارزش آنها و قیمت ها زیاد باشد باعث ضرر کار فرما در صورت زیاد بودن وزن محصول و در صورت کم بودن میزان وزن محصول موجب نا رضایتی مشتری و مصرف کننده ها ایجاد می کرد.
سیستم های تزریق یا به اصطلاح پچینگ مکانیزی اتومات است که بصورت کامل اتومات بابکارگیری ترازوهایی ددیجیتال این مشکل ها حل می کنند.
بصورتی که در فیلم و عکس ها میبینید این مکانیزم و دستگاهها خیلی دقیق و سریع این مشکل را حل کرده اند و دیگر خطاهای انسانی نداریم.
عمده محصولات بصورت یکنواخت در یک وزن مشخص برای بسته بندی آماده و دیگر نیازی به تزریق توسط یک نفر انسان را ندهند که عامل یکنواختی و خستگی تاثیری در کم یا زیاد شدن محصول و یا سرعت انجام شدن این امر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *