loading

اینورتر و سافت استارتر


زیمنس شرکت خوشه‌ای آلمانی و چندملیتی است، که در سال ۱۸۴۷ توسط ارنست فون زیمنس در شهر برلین تاسیس شد. امروزه شرکت زیمنس در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی و نورپردازی، لوازم خانگی، انواع قطار، تجهیزات تولید برق، سیستم‌های خودکارسازی،تجهیزات پزشکی و سامانه‌های اعلام حریق فعالیت می‌کند.عملیات شرکت زیمنس به چهار بخش اصلی انرژی، صنعتی، پزشکی و زیرساخت‌های شهری تقسیم می‌شود. هم‌اکنون شمار کارکنان زیمنس بالغ بر ۳۶۰ هزار نفر می‌باشد، که در ۱۹۰ کشور جهان اشتغال دارند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر مونیخ، آلمان قرار دارد.


شرکت invt در سال ۲۰۰۲  تاسیس شد که یک شرکت ملی با تکنولوژی بالا و اولین مرکز مهندسی درایو چین می باشد. این شرکت بر پایه تحقق و توسعه، تولید، بازاریابی و فروش درایوهای ولتاژ پایین، متوسط و بالا در صنعت درایوهای الکتریکی و کنترل صنعتی بنا شده است و در حال حاضر بزرگترین تولید کننده درایو AC در چین می باشد. شرکت invt بیش از ۳۰ دفتر نمایندگی در سطح دنیا ایجاد کرده و با صدها توزیع کننده داخلی و خارجی همکاری می نماید و کاربرانش در بیش از ۵۰ کشور و منطقه از محصولات این شرکت استفاده می کنند . مهمترین تولیدات شامل اینورترهای با کاربرد عام، اینورترهای با کاربرد خاص، سرو درایو، یونیت ترمز، و درایو با سیستم بازخور می باشد که به طور وسیع به صنایع مختلف تحویل می شود. از قبیل مهندسی شهری، ساخت مواد، پلاستیک، سیمان، نفت، مکانیک، صنایع شیمیایی، متالوژی، نساجی، چاپ، ماشین ابزار، معدن و غیره . تولبدات با طراحی شرکت invt شامل رنج وسیعی با مدل های CHF/CHV/GD با سطح ولتاژ از ۲۲۰V تا ۱۰KV و رنج توان از ۰٫۴KW تا ۷۱۰۰KW می باشد.


اشنایدر الکتریک شرکت تجهیزات الکتریکی فرانسوی است، که در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی،مهندسی برق، تجهیزات تولید، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت می‌کند.این شرکت در سال ۱۸۳۶ توسط جوزف اوژن اشنایدر تاسیس شد و در سال ۱۹۸۱ توسعه یافت. بخشی از سهام شرکت اشنایدر الکتریک، در بازاربورس یورونکست ذکر شده و دفتر مرکزی آن، در شهر روی ملمزون، فرانسه قرار دارد.اشنایدر الکتریک جزئی از لیست فورچون جهانی ۵۰۰است و در فهرست ۵۰۰ شرکت بزرگ دنیا جای دارد. شرکت اشنایدر الکتریک با فعالیت در بیش از ۱۳۰ کشور و با حدود ۱۰۵۰۰۰ نفر پرسنل از پیشگامان صنعت برق در جهان می باشد . این شرکت با بیش از ۳۵ سال سابقه در ایران و بیش از ۲۰۰ نفر پرسنل و شبکه بزرگ نمایندگی در سراسر ایران ، سهم بسزایی در ارتقاء سطح کیفی و … صنعت برق ایفا کرده است.